Alkohol a dieta: má to pomoci ke snížení hmotnosti závislost na silné pití?

Drunkorexia – nový termín pro dlouhé a také dobře známé jevy. Směna podle Západních odborníků, asi jedna třetina žen, dieters mají tendenci poušti kalorií z potravin, aby se „prostor“ pro alkoholy. Oni se domnívají, že tenké bránice by mohlo být zachráněno. Alkohol dieta pro spalování tuků je hloupé? Nebo přesně stejnou teorii, podle které existuje vědecký důkaz?

Vinná vína

Dietologie specialisté, stejně jako cvičení zdravotnických odborníků jsou obavy týkající se obtěžování „slim vzor“: rostoucí počet žen odhalit příznaky drunkorexia zejména náročné porucha. Drunkorexia (další jméno – alcorense) stále není rozpoznán jako „oficiální“ duševní porucha, nicméně, to je populární v umění. Postižení tohoto porušení jsou velmi obávají o problému nadváhy a také si myslím, že v zájmu zhubnout, změnit nádobí s likéry.

Vinná vína

Jednoduše řečeno, ve snaze o soulad dámy linkeded na vodku dietní plán „Alkohol, dieta plán pro redukci hmotnosti“, založený na systému s anorexií i bulimií se na počátku 21. století. Počáteční vlna drunkorexia nahrané starší stážisty, fungování rodičů, což je méně komplikované poskytnout dětem nějaké peníze na jídlo, než uspořádat členy rodiny jídlo. Vynalézavá mládež si uvědomil, že peníze mohou být extra příjemné, vyhodit, stejně jako se začala snižovat potraviny mají odpovídající půjčky pro dospělou zábavu. Na základě vyhodnocení psycho-terapeutů, sklon k takové „techniky“ ženy mají tendenci být 3 krát častěji než děti. Kromě jejich inspirace, původně určena měnové důvodů, pohodlně transformirovalsya. Starost o vzhled mladé dieters vybrat alkohol vzhledem k tomu, že jsou vidět, existuje několik výhod oproti běžné pořízení oběd: vodka na dietu (a také různé jiné lihoviny) otupuje pocit hladu, stejně jako nabízí méně kalorií, než „normální“ jídlo.

Alkohol a také strava: na střízlivý – absurdní!

Nicméně, to je jistě ne tagy na láhve: kalorie webový obsah z různých druhů alkoholických nápojů neklade na utajované informace. Ale teoretiziruya týkající se alkoholu a také dietní režim, drunkorexic podaří si o ne zrovna moc cenu, ale také glykemický index alkoholu.

Alkohol a také strava

Například, tequila, stejně jako vodka je opravdu vysoký obsah kalorií (200 až 250 kcal na 100 g), ale nemají absolutně žádnou glykemický index, a pivo a víno také, i když, a také obsahují méně kalorií, mají tendenci zvyšovat hladinu cukru v krvi, a proto, aby jiskra chutě, stejně jako vyvolat „skladování“ tělesného tuku. „Víno je lepší než jídlo, a také vodka je daleko lepší než víno“ – na „vědecké“ důvody finišuje milovník alkoholu pro hubnutí doplňků. Celebrity dát líh do ohně, navrhovat jejich nutriční zjevení spojené s alkoholem. Závazek drunkorexia byl považován spousta hvězd, skládající se z aggro zpěvačka Kesha a Miley Cyrus. Herečka Sienna Miller se vlastně přiznal, že strava vodka umožňuje, aby se rychle dostat do formy, protože „vodka potlačující chuť k jídlu, stejně jako zbaví přebytečné tekutiny, stejně jako spousta ještě určitě nebude spotřebovávat, takže každý malý věc, kterou je řízen“. Spoléhat jen na to, co se počítá za „velkou“. Mezi ruské snižování hmotnosti je rozšíření koktejl „ananas s vodkou“, který se používá pro hubnutí. Reklamní jeho domácí nutriční odborníci tvrdí, že „lektvar“ zahrnuje jak výhody-úžasné tuků domovy bromelain, materiál ve složení ananas (který, jak odhalila aktuální studie, velmi přeceňovaný) a kapacity vodky potlačit chuť k jídlu (což je také diskutabilní).

Čím méně budete konzumovat, tím více přitahován k pití?

Samozřejmě, že využití ananas s vodkou pro hubnutí není potřeba detekovat drunkorexia. Nicméně, pouhá skutečnost, že s ohledem na takové metody, jak zhubnout, je znamení a příznak, který způsobí, že budete mít na pozoru.

Čím méně budete konzumovat, tím více přitahován k pití

S postoupení své zkušenosti odborníci na výživu také definovat, že riziko drunkorexia rozšiřuje silnější, mnohem více omezující nastaví sami snižování hmotnosti. Velmi časté situace, ve kterých „alkohol“ kalorií roll z těch, které si vybral velmi přísnou dietu-to potvrzuje, že v poslední době vydala výzkumu College of Florida. Za posledních 10 let, vědci ve skutečnosti zkoumal návyky téměř tisíc fanoušků extrémní hubnutí. A zjistil: chudší stravy, tím větší lákadlo, aby součástí Dohody kalorií s alkoholem. Dále zálibu také krátké, ale velmi omezující monotónní stravy plány podstatně zvyšuje riziko závislosti na alkoholu v budoucnosti. Lékaři popisují vztah mezi dietní plán, stejně jako touha po alkoholu: monstrózní nefiziologichnoe omezení 500 kalorií denně, je snazší přemístit upito, konkrétně na lačný žaludek alkohol působí rychle. A pak se v kurzu jsou v současné době čistého alkoholu úprava ve fyzické a také duševní problém: ztráta živin, v kombinaci s konzistentní opilství a také dehydratace dělat svou práci. Tenké mohli dosáhnout úspěchu, a přesto zachovat zdraví a krásu ALCO-dieta-není pravděpodobné.